Střední odborná škola veřejnosprávní - sociální

Souhlasíte s omezením státní maturity pouze na část povinnou (český + cizí jazyk)?
Ano (1221)
Ne (819)

Celkem hlasů: 2040


14.12.2010

Dnešním dnem počínaje byl oficiálně předán tento web do rukou studentů, kteří sem budou moci pro Vás ostatní udělat pár novinek a změn. Budou to spravovat nějací členové studentské rady. Tímto bychom Vás chtěli i obeznámit s tím, co se vlastně na škole odehrálo. Studentská rada vznikla na popud ředitele školy, takže se toho pár lidí ujalo a pokusí se učinit tak nějaké změny. Začalo se již jednat…

Zobrazit celý článek


01.04.2010

Rodiče žáků školy mají možnost získat informace o studijních výsledcích a docházce přes webové rozhraní BAKALÁŘI - web. Rodiče, kteří ještě nezískali přístupový kód, si jej mohou vyzvednout u zástupce ředitele školy.

Zobrazit celý článek


01.04.2010

26. 10. 2010 se studenti 3.A, 3.B, 3.C šli podívat na představení brněnského Divadla Klauniky Don Quijote de la Ancha. Představení bylo plné nápadů a komiky, naši studenti byli aktivně více na jevišti než v hledišti a krásně se zapojili do děje, aniž by to předem tušili. Orignalita, svéráznost a humor - to je to, co toto divadlo přineslo a co se našim studentům líbilo.

Zobrazit celý článek


Změna

14.12.2010 21:51

Dnešním dnem počínaje byl oficiálně předán tento web do rukou studentů, kteří sem budou moci pro Vás ostatní udělat pár novinek a změn. Budou to spravovat nějací členové studentské rady. Tímto bychom Vás chtěli i obeznámit s tím, co se vlastně na škole odehrálo.

Studentská rada vznikla na popud ředitele školy, takže se toho pár lidí ujalo a pokusí se učinit tak nějaké změny.

Začalo se již jednat o bezdrátovém internetu všude po škole. WiFi je již funčkní, ale pouze na patře u učeben ICT. Dále se stále jedná o automatu na jídlo, ale o tom zatím nějak není stále řeč.

Hlavní důvod, proč o tom ale píšeme je ta, že bychom Vám chtěli dopřát pár informací. Zejména to, že se můžete bez okolků zapojit do jednání buď vy osobně, nebo jako třída. Čím víc hlasů a ohlasů, tím větší pravděpodobnost na nějakou změnu. Kdyby ste cokoliv potřebovali, můžete se kdykoliv obrátit na kohokoliv zde s příslibem brzké odpovědi.

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu